Ships Balaton

Number of items: 34

cca 1930 és 1970 között készült balatoni felvételek, 4 db mai nagyítás, 17,7x24 cm és 10x15 cm
13459.

3 200 HUF
8,21
8,42
9
Siófok, halászháló igazítása, jelzetlen fotó, 17,5×24,5 cm
13460.

1 000 HUF
2,56
2,63
cca 1960 Balatoni halászok, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db mai nagyítás, 10x15 cm
13461.

1 400 HUF
3,59
3,68
1937 Fakutyázás Balatonkenesén hátoldalt feliratozott fotó 9x12 cm
13462.

1 400 HUF
3,59
3,68
Kreutzer Dezső: Víz és szenvedély. München, 1980., Herp. Színes fotókkal illusztrált. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
13463.

1 200 HUF
3,08
3,16
Bárány Tamás: Villa a Balatonnál. Bp., 1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
13464.

1 000 HUF
2,56
2,63
1882 Balatonfüred Horváth ház számlája vendég részére kiállítva hajtás nyomban jó állapotban
13465.

5 000 HUF
12,82
13,16
cca 1930 A Balatonlellei Gyárfás szálloda képekkel és rajzokkal gazdagon illusztrált német nyelvű leporello reklám nyomtatványa
13466.

4 000 HUF
10,26
10,53
Overschmidt, Heinz-Gliewe, Ramon-Somlóvári László-Friedel, Raymund: Sporthajózás. A vitorlás és motoros kishajóvezetés elmélete és gyakorlata. Szerk.: Futász Dezső. Bp., 2005, Tudex-Ecovit. 193 p. Kiadói papírkötés.
13467.

3 600 HUF
9,23
9,47
Gr. Széchenyi István: Balatoni gőzhajózás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
13468.

1 600 HUF
4,10
4,21
cca 1950-60 A Felszabadulás hajó és legénysége, 4 db fotó, Tiszavölgyi József (1909-?) hátoldalán pecséttel jelzett felvételei, 13×18 cm körüli méretekben
13469.

1 600 HUF
4,10
4,21
1934 A Morro Castle amerikai luxusgőzhajó, amely 1934. szeptemberében New York közelében a tengeren útközben kigyulladt és (legtöbb utasával együtt) elsüllyedt. Korabeli sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott, 20x15 cm / The SS Morro Castle American ocean liner, which caught fire on its way to New York City, and sank (with most its passengers) in September, 1934. Press photo, with stamp and description on the back
13470.

2 000 HUF
5,13
5,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.