Posters

Number of items: 107

14727.

85 000 HUF
217,95
223,68
A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tylers Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.
14728.

A dzsungel banditái, Tim Tyler kalandjai, 1937-1940 k. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Litográfia, papír. Radó nyomda, Bp. Universal Pictures. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood production Tim Tyler's Luck (serial), slightly damaged, lithograph on paper.

80 000 HUF
205,13
210,53
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
14729.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, slightly damaged, fotooffset on paper.

80 000 HUF
205,13
210,53
Két fogoly, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Bajor Gizi, Rajnai Gábor, Csortos Gyula és mások szereplésével. Zilahy Lajos regénye. Rendezte: Székely Ákos. Zene: Ákom Lajos Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Radó nyomda, Bp.. Rex Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, foltos. 94×30 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in slightly damaged condition, lithograph on paper.
14730.

80 000 HUF
205,13
210,53
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű, reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm
14731.

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): "Most egy abroszt kaptam ingyen, mert előfizettünk P. 1440-el az 1931 évre a Tündérujjak Kiadóhivatalában. Budapest IV. Szervita Tér 3. Az abrosz szegélye Indanthren festésű", reklám plakát, hajtott, restaurált, 96x62 cm

80 000 HUF
205,13
210,53
14732.

80 000 HUF
205,13
210,53
14733.

80 000 HUF
205,13
210,53
14734.

19 000 HUF
48,72
50,00
14735.

15 000 HUF
38,46
39,47
14736.

12 000 HUF
30,77
31,58
14737.

12 000 HUF
30,77
31,58
14738.

12 000 HUF
30,77
31,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.