https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 167

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone. / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.
11545.

Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
1
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
11546.

Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
2
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
11547.

Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
112,82
EUR
,
115,79
USD
Number of bids:
0
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
11548.

32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
112,82
EUR
,
115,79
USD
Number of bids:
0
1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?
11549.

1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
76,92
EUR
,
78,95
USD
Number of bids:
0
12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban
11550.

12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
76,92
EUR
,
78,95
USD
Number of bids:
1
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
11551.

Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm

 
Sold
Starting price:
36 000 HUF
92,31
EUR
,
94,74
USD
Number of bids:
4
Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm
11552.

Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
97,44
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm
11553.

Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
76,92
EUR
,
78,95
USD
Number of bids:
0
Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm
11554.

Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
71,79
EUR
,
73,68
USD
Number of bids:
0
Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm
11555.

Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
51,28
EUR
,
52,63
USD
Number of bids:
1
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!
11556.

Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
76,92
EUR
,
78,95
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment