32533.
429. Closed Online auction
Worldwide commemorative medallions and plaques
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ausztria 1933. "Erster Internat Österr. Alpenflug - 1933 (Az első nemzetközi osztrák alpesi járat)." egyoldalas bronz emlékérem eredeti "Hauptmünzamt Wien III" feliratú dísztokban. Szign.: A.H. Waldner (65mm) T:1-,2 patina, szennyeződés, kopott, sérült tok Austria 1933. "Erster Internat Österr. Alpenflug - 1933" one-sided bronze commemorative medallion in its original "Hauptmünzamt Wien III" hardcase. Sign.: A.H. Waldner (65mm) C:AU,XF patina, dirt, the case is worn and damaged