Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 154

~1900. Jézus / Szeplőtelen fogantatás ezüstözött fém vallási érem (32mm) T:2 patina
32752.

~1900. "Jézus / Szeplőtelen fogantatás" ezüstözött fém vallási érem (32mm) T:2 patina

8 000 HUF
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége) zománcozott bronz jelvény BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (15x19mm) T:1-
32753.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége)" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (15x19mm) T:1-

6 000 HUF
~1918-1919. Éljen a Magyar Nemzeti Tanács Zn jelvény (25mm) T:1-
32754.

~1918-1919. "Éljen a Magyar Nemzeti Tanács" Zn jelvény (25mm) T:1-

2 400 HUF
1927. X.Internationalis Zoologicus Congressus Budapest fém kitűző, hátoldalon BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1-,2
32755.

1927. "X.Internationalis Zoologicus Congressus Budapest" fém kitűző, hátoldalon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29
~1930. Budapesti Savoyai Jenő Olasz Királyi Iskola zománcozott bronz jelvény, hátlapon MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5. gyártói jelzéssel (22x12mm) T:2 apró karcok, patina / Hungary ~1930. Universita Italiana per Stranieri Perugia enamelled bronze badge, on the back with MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5. makers mark (22x12mm) C:XF slightly scratched patina
32756.

~1930. "Budapesti Savoyai Jenő Olasz Királyi Iskola" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." gyártói jelzéssel (22x12mm) T:2 apró karcok, patina / Hungary ~1930. "Universita Italiana per Stranieri Perugia" enamelled bronze badge, on the back with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." maker's mark (22x12mm) C:XF slightly scratched patina

3 000 HUF
13
~1930. Hungária Vegyi és Kohóművek R.T. fém jelvény hátlapon 10 sroszámmal (37mm) T:2
32757.

~1930. "Hungária Vegyi és Kohóművek R.T." fém jelvény hátlapon "10" sroszámmal (37mm) T:2

2 000 HUF
~1930. Magyar Általános Hitelbank - Altiszt festett sárgaréz gomblyukjelvény (36mm) T:2
32758.

~1930. "Magyar Általános Hitelbank - Altiszt" festett sárgaréz gomblyukjelvény (36mm) T:2

2 000 HUF
~1930. Patrona Hungariae O.P.N. / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket aranyozott Br medál szalagon (30mm) T:2
32759.

~1930. "Patrona Hungariae O.P.N. / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket" aranyozott Br medál szalagon (30mm) T:2

3 000 HUF
~1930. Szent Imre kétoldalas, Al medál (2db, egyik sérült mellszalaggal) (31mm) + DN Kiváló Véradó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + 5db-os jelvénytétel, közte ~1970-1980. Hűséggel a Nép Egészségéért zománcozott, aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban (2db) + ~1960. József Attila Olvasómozgalom zománcozott bronz jelvény T:1-2-
32760.

~1930. "Szent Imre" kétoldalas, Al medál (2db, egyik sérült mellszalaggal) (31mm) + DN "Kiváló Véradó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + 5db-os jelvénytétel, közte ~1970-1980. "Hűséggel a Nép Egészségéért" zománcozott, aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban (2db) + ~1960. "József Attila Olvasómozgalom" zománcozott bronz jelvény T:1-2-

3 000 HUF
~1930. Toldi Bábszínjáték sárgaréz jelvény T:2
32761.

~1930. "Toldi Bábszínjáték" sárgaréz jelvény T:2

1 600 HUF
~1930. Toldi a farkasokkal bronz gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N. Sándor u. 6 gyártói jelzéssel T:2
32762.

~1930. "Toldi a farkasokkal" bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N. Sándor u. 6" gyártói jelzéssel T:2

2 000 HUF
~1930. Trianon festett Br kitűző (31x21mm) T:2
32763.

~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF