3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Hoffmann Ferenc: Ötven kis mese. Jó kis fiúk, jó leányok számára. - - Mesélő bácsi. Bp., 1917., Franklin, 132 p.+ 7 (színes képtáblák) t. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.