2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Blaskó Mária: Vörös Princi, a mesterdetektív. Urbán Géza rajzaival Bp., é.n., Palladis. Félvászon kötés, illusztrált, sérült gerinccel és borítóval, két oldal firkált.