Books: History Number of items: 124
2722119
15715
429
Books: History
Other collectibles
Társadalmi mozgalmak Magyarországon. (Kemény G. Gábor, Ortutay Gyula, Wesselényi Miklós és mások tanulmányai). Századok és Tanulságok. Szerk.: Hegedűs Géza. Bp., 1946, Anonymus (Révai-ny.), (4)+391 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
2747755
15716
429
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval.
1 800 HUF
2749565
15717
429
Books: History
Other collectibles
Pünkösti Árpád: Rákosi a csúcson 1948-1953. Bp., 1996, Európa, 568 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 600 HUF
2749258
15718
429
Books: History
Other collectibles
Csicsery-Rónay István - Cserenyey Géza: Koncepciós per a Független Kisgazdapárt szétzúzására 1947. Tanulmány és válogatott dokumentumok. Bp., 1998, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2750204
15719
429
Books: History
Other collectibles
Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill,XI+260 p.+2 t. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, névbejegyzéssel, a címlapon hiánnyal, az egyik térkép laza. + Homeros Odysseiája. Bő szemelvényekben fordította és jegyzetekkel kísérte Dr. Gyomlay Gyula. Preller eredeti képeivel. Bp., 1891, Eggenberger (Hoffmann és Molnár), 1 t. + 4+211+1 p.+5 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal.
1 600 HUF
2713234
15720
429
Books: History
Other collectibles
Elek István (szerk.):A szabadságharc csatái 1848-1849. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél részben levált, viseltes állapotban.
1 000 HUF
2670276
15721
429
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2503203
15722
429
Books: History
Other collectibles
6 000 HUF
2517698
15723
429
Books: History
Other collectibles
2 400 HUF
2667625
15724
429
Books: History
Other collectibles
Bujdosó Alpár: 299 nap. A szerző, Bujdosó Alpár (1935 - ) költő, mérnök által DEDIKÁLT példány. Bp.,2003,Magyar Műhely Kiadó - 1956-os Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.
Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2502948
15725
429
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2503162
15726
429
Books: History
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035