Books: History Number of items: 124
2635792
15727
429
Books: History
Other collectibles
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. II. kötet. Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó-Vállalata. Új Folyam XIV. kötet. Bp.,1893, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
2 000 HUF
2502929
15728
429
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2443727
15729
429
100
Books: History
Other collectibles
Az 1918-19-es magyarországi forradalmak.Szerk.: M. Szabó Mária. Bp, 1978, a TIT Országos Központ Társadalomtudományi Osztályának kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott és foltos állapotban. Megjelent 3000 példányban. 2669433
15730
429
Books: History
Other collectibles
Szabó György: Mediterrán mítoszok és mondák. Mitológiai kislexikon. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói keménykötés. 2645331
15731
429
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2645234
15732
429
Books: History
Other collectibles
Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Szeged,[1988.], Jate. Kiadói papírkötés. 2643287
15733
429
Books: History
Other collectibles
2645363
15734
429
Books: History
Other collectibles
Marx és Engels Magyarországról. Cikkek, levelek, szemelvények. Bp., 1974. Kosstuh. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel.
2453093
15735
429
100
Books: History
Other collectibles
N. Pataki Márta: A Kossuth Nyomda története 1884-1984. Bp., 1984. Kossuth Nyomda. 321 p. Kiadói műbőr kötésben. 2414994
15736
429
100
Books: History
Other collectibles
3 db történelem témájú könyv. G.K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés + Alexander Werth. Oroszország nagy háborúja 1941-1945. Bp., 1971, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Alexandr Blok: A cári hatalom végnapjai. Bp., 1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2645180
15737
429
Books: History
Other collectibles
2641763
15738
429
Books: History
Other collectibles
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Borítón apróbb sérüléssel. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035