1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1932-1933 Képzőművészet c. művészeti folyóirat 2 száma: VI. évf. 55. sz., 1932. dec.; VII. évf. 66. sz., 1933. nov. Főszerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal.