12902. 429. Closed Online auction Vintage wines, drinks
1 200 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert