Toys, board-games

Number of items: 73

Airplane spotter kártya, eredeti dobozában, bontatlan állapotban
12792.

1 600 HUF
6db fém kis versenyautó, Esso, stb. h: 8 cm, kopott.
12793.

3 200 HUF
8,65
9,41
Fa dominó, eredeti fa dobozában, jó állapotban, 20×12×5 cm
12794.

4 000 HUF
Oroszlánkirályból Timon műanyag figura, original csomagolásban, m:11cm
12795.

1 200 HUF
3 db Mini Morris játékautó, kopott, h: 4-8cm
12796.

3 200 HUF
8,65
9,41
Régi Teddy mackó kis méretű 12 cm
12797.

2 400 HUF
2 db retró fa játék, kopásnyomokkal, m: 14 cm
12798.

1 400 HUF
Nagyméretű porcelán baba, szép állapotban, m: 90 cm
12799.

8 000 HUF
cca. 1942. III. Reich Wehrschach Tak-Tik III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.
12800.

cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.

50 000 HUF
135,14
147,06
GO távol-keleti eredetű logikai társasjáték. Forgalmazza: Trial. Ajánlott: 10 éves kortól. Gyártja: Mikrolin I. Sz. Kopott.   Hogyan játsszuk a GO-t A GO ősrégi, mintegy 4000 éves szellemi játék, némiképp a sakkhoz hasonlítható. Kínában alakult ki a jövendölés eszközeként. Japánba átkerülve fejlődött gondolkodtató szellemi játékká. Az utóbbi néhány évtizedben Távol-Keletről rohamosan elterjedt más kontinensekre és ma már több millióan játsszák. Világ- és Európa-bajnokságokat, rangos nemzetközi versenyeket is rendeznek. Remélhetőleg Magyarországon is ismert és kedvelt játékká válik! Dióhéjban a játékról: Két személy játszhatja. A játék célja kettős; egyrészt terület építése, másrészt foglyok ejtése. A GO-játékot 19x19-es táblán játsszák, de a játék szabályai megengedik más területű, például 13x13-as, vagy 9x9-es táblák használatát is, melyek megkönnyítik a szabályok elsajátítását és a fiatalabb korosztály számára is élvezhetőbbé teszik a játékot.
12801.

1 000 HUF
2 db retró játékautó, műanyag, az egyik kissé kopottas, h: 14 - 17 cm
12802.

1 200 HUF
10 pakli kártya, tarok, blatt stb.
12803.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF