11910.
429. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm