Posters

Number of items: 122

Vérbosszú (Medicchiek), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Conchita Montenegro, Leonardo Cortese és mások szereplésével. Rendezte: Ladislao Vajda (Vajda László). Litográfia, papír. Markó G grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda. Modern-Film Kft.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Italian movie Giuliano de Medici, in slightly damaged condition, lithography on paper.
14973.

Vérbosszú (Medicchiek), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Conchita Montenegro, Leonardo Cortese és mások szereplésével. Rendezte: Ladislao Vajda (Vajda László). Litográfia, papír. Markó G grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda. Modern-Film Kft.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, kissé foltos. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the Italian movie "Giuliano de' Medici", in slightly damaged condition, lithography on paper.

80 000 HUF
216,22
235,29
Velencei éjszakák, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Heidemarie Hatheyer, Harald Paulsen és mások szereplésével. Rendezte: Paul Verhoeven. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas lito. Tobis Budapest Film Rt. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos. 93×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Die Nacht in Venedig (Night in Venice), in slightly damaged condition, lithograph on paper.
14974.

Velencei éjszakák, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Heidemarie Hatheyer, Harald Paulsen és mások szereplésével. Rendezte: Paul Verhoeven. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas lito. Tobis Budapest Film Rt. Hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos. 93×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie "Die Nacht in Venedig (Night in Venice)", in slightly damaged condition, lithograph on paper.

80 000 HUF
216,22
235,29
A toprini nász, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári és mások szereplésével. Rendezte: Tóth Endre. Litográfia, papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp.. Photophon Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 94×30,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.
14975.

80 000 HUF
216,22
235,29
9 db MDF választási plakát valamint ritka plakátok a rendszerváltás idejéből
14976.

19 000 HUF
51,35
55,88
1959 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Cukorrépatermelők naptára - Kössön szerződést a cukorrépatermelésre! plakát, hajtott, javított, a sarkán hiánnyal, 48×66 cm
14977.

20 000 HUF
54,05
58,82
14978.

12 000 HUF
32,43
35,29
14979.

12 000 HUF
32,43
35,29
14980.

6 000 HUF
1981 Traubisoda. Trink Etwas Gutes! Traubisoda... Naturecht!, retró reklám plakát, MAHIR, Pécs, Pécsi Szikra Nyomda, az egyik sarkán kis gyűrődéssel, az egyik szélén apró szakadásokkal, 96x67 cm
14981.

10 000 HUF
27,03
29,41
14982.

5 000 HUF
14983.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1950 DP-21 egyéni sugáradag mérő készlet szerkezete, propaganda plakát, foltos, gyűrődésnyomokkal, 56x95 cm
14984.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF