Art-ceramics
Number of items: 200
2743788
11000
428
48000
Art-ceramics
Other collectibles
Bedő Imre: Art Deco orrszarvú. Színes úgynevezett culé mázakkal festett kerámia, jelzett, kopásnyomokkal. m: 17 cm
48 000 HUF
2697512
11001
428
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Fekete, fehér és sárga mázakkal festett kerámia, jelzett, mázhibával, 17x14 cm, m:13 cm
20 000 HUF
2614910
11002
428
14000
Art-ceramics
Other collectibles
Eschenbach Jenő (1908-1981): Menyecske. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett, mázrepedésekkel, a nyakán sérült, javított, m: 21 cm
14 000 HUF
2744770
11003
428
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva: Retró váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
12 000 HUF
2677156
11004
428
Art-ceramics
Other collectibles
Retro kerámia váza. Kézzel festett mázas kerámia m: 21 cm
3 000 HUF
2716112
11005
428
Art-ceramics
Other collectibles
B. Urbán Teréz (1936-): Napos katedrális. Kerámia falikép. Jelzett, hibátlan, 23x13 cm
9 000 HUF
2532207
11006
428
Art-ceramics
Other collectibles
Major Zsuzsa: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett. kisebb mázhibákkal 26 cm
2 000 HUF
2668145
11007
428
Art-ceramics
Other collectibles
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 28 cm
2 600 HUF
2668138
11008
428
Art-ceramics
Other collectibles
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 24 cm
2 600 HUF
2668133
11009
428
Art-ceramics
Other collectibles
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21 cm
2 600 HUF
2743253
11010
428
4600
Art-ceramics
Other collectibles
Vörös-fehér, német retro kerámia váza. Mázas kerámia jelzett, hibátlan. 22 cm
4 600 HUF
2743254
11011
428
Art-ceramics
Other collectibles
Zs jelzéssel retro kerámia váza. Mázas kerámia jelzett, hibátlan. 29 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m