100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 63/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed