10182. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm