Ex libris - small-graphics

Number of items: 41

Theodore Duvet: Die Impressionisten. Berlin, 1920. Bruno Gassiner. Egészoldalas illusztrációkkal. Sérült félvászon kötésben. Benne ex libris: Gara Arnold (1882 - 1929) : A Halál és a lányka. Ex libris Burg Lajos. Cinkográfia. 11x16 cm
10586.

2 000 HUF
11
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris Dr. László György. Rézkarc, papír, jelzett, 13x9,5 cm
10587.

4 000 HUF
Kloszka R. jelzéssel, Zádor István (1882-1963) után: Karczag Aladár könyvtárából (erotikus ex libris). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12,5x5,5 cm
10588.

2 600 HUF
7,03
7,65
Révész Kornél (1885-1944): 365 szerencsés napot kívánok! (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
10589.

6 000 HUF
Révész Kornél (1885-1944): Ez a könyv Fisch József könyvnyomtatóé (1931-35). Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, lapra applikálva, 14,5x10,5 cm
10590.

Révész Kornél (1885-1944): "Ez a könyv Fisch József könyvnyomtatóé" (1931-35). Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, lapra applikálva, 14,5x10,5 cm

3 600 HUF
9,73
10,59
cca. 1900-1910. Góth Sándor (színész, rendező, egyetemi tanár, műfordító, színház igazgató, szecessziós ex-librise, francia nyelvű könyvbe ragasztva. Klisé, papír, 5,5x6,5cm
10591.

3 000 HUF
Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Schäffer Andor. Klisé, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 18x9 cm
10592.

3 000 HUF
11
Engel Tevan István (1936-1996) 5 db rézkarc. jelzettek, levelezőlap nagyságban
10593.

6 000 HUF
20 arckép. Fába metszette: Fery Antal. Debrecen, 1988. Kisgrafika barátok köre. 002/500 15x18 cm Kiadói papírmappában
10594.

3 000 HUF
Nagy Árpád Dániel (1894-1959): Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kíván Dr. Illyés S. L.-né M Németh Erzsók. Rézmetszet, papír, jelzett, 9,5x8 cm
10595.

1 000 HUF
Nagy Árpád Dániel (1894-1959): Boldog új évet! linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 12×9 cm
10596.

1 400 HUF
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh holland festőművész. Klisé, papír. Jelzett. 15x11cm
10597.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF