10659. 428. Closed Online auction Engravings
2 200 HUF
0 HUF
Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x14,5 cm
Photo of the item taken by : pk