Engravings Number of items: 49
2745014
10651
428
Engravings
Other collectibles
A presbiter kapujánál, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 26x20 cm. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.
6 000 HUF
2745011
10652
428
Engravings
Other collectibles
A tolvaj, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 20x17 cm. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fakeretben.
6 000 HUF
2744974
10653
428
Engravings
Other collectibles
Jan Chelminski (1851-1925) után: Falkavadászat (Rendez-vous zur Parforcejagd). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 29x47,5 cm
2 600 HUF
2744942
10654
428
3200
Engravings
Other collectibles
Borbélynál, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 25x17,5 cm, dekoratív üvegezett fakeretben
3 200 HUF
2744940
10655
428
3200
Engravings
Other collectibles
Almaszüret, színes litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 14x19,5 cm, üvegezett fakeretben
3 200 HUF
2745056
10656
428
Engravings
Other collectibles
Sándor Móric lovasfogatával a Vízivárosba indul, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 19x13 cm
2 000 HUF
2745028
10657
428
Engravings
Other collectibles
Berzsenyi Dániel, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. vége, üvegezett fakeretben. 21x15 cm
2 000 HUF
2745084
10658
428
Engravings
Other collectibles
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): Dürrenstein kastélya (Castle of Dürrenstein), akvarellel színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 15x17 cm
2 400 HUF
2745092
10659
428
2200
Engravings
Other collectibles
Henri Decaisne (1799-1852) után: Balzac portréja, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x14,5 cm
2 200 HUF
2745232
10660
428
Engravings
Other collectibles
cca 1750-1850 15 db vegyes metszet tétel, részben foltos és sérült, műanyag mappában lefűzve
7 000 HUF
2695241
10661
428
Engravings
Other collectibles
cca 1890-1900 23 db rotációs fametszet német ny. folyóiratokból, többek közt Margitay Tihamér: Eine delikate Frage, 17×24 cm körüli méretekben, néhány kevés kissé foltos, részben lapszéli sérülésekkel sérült 2744935
10662
428
Engravings
Other collectibles
6 db XVIII-XIX.sz-i réz és acélmetszet paszpartuban: vallási képek, V, Károly és más ismert személyek 11x8 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035