https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 28

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
17244.

Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Pálinkás András: Hazai nyersanyagaink és a magyar ipar. Bp., 1939. Gyarmati Ferenc. Javított, kiadói papírkötésben.
17245.

Pálinkás András: Hazai nyersanyagaink és a magyar ipar. Bp., 1939. Gyarmati Ferenc. Javított, kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben
17246.

Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt- + Hozzá hanglemez melléklet
17247.

Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt- + Hozzá hanglemez melléklet

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Portréfényképezés, Diázók könyve, The book of special effects
17248.

3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Portréfényképezés, Diázók könyve, The book of special effects

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító
17249.

Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ragasztásnál elvált
17250.

Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ragasztásnál elvált

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
6
Beszámoló az országos hadigondozó szövetség egyéves működéséről. Bp., 1943. 36p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17251.

Beszámoló az országos hadigondozó szövetség egyéves működéséről. Bp., 1943. 36p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
17252.

Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.
17253.

Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
6
Holló-Magó-Valkó: Rádió tanácsadó. 1944, Egyesült Izzólámpa. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17254.

Holló-Magó-Valkó: Rádió tanácsadó. 1944, Egyesült Izzólámpa. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17255.

Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment