Books: Religion

Number of items: 29

,,A Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.) [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17287.

,,A' Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.)" [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.

4 800 HUF
12,97
14,12
15
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber I. Pesthini (Pest), 1803, Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. + 690+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, a borítón kis sérülésekkel, kis lyukakkal, kissé foltos lapokkal.
17288.

2 000 HUF
Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
17289.

Dr. Pfeiffer Miklós: A Domonkosrend magyar zárdáinak vázlatos története. Jegyzetekkel bővített különkiadás ,,A Szent Domonkos-Rend multjából és jelenéből" c. emlékkönyvből. Kassa, 1917, Szent Erzsébet-ny., 111 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.

2 800 HUF
7,57
8,24
10
P. Didon: Jézus élete. Bp., Szentírás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17290.

2 000 HUF
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, XXXIX+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval; a borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, foltos lapszélekkel, az utolsó lap (záródísz) hiányzik.
17291.

1 600 HUF
17292.

2 800 HUF
7,57
8,24
,,Kis Karátson Napján [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
17293.

,,Kis Karátson Napján" [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

4 800 HUF
12,97
14,12
10
Francolino, Balthassare: Tirocinium Theologicum. Nagyszombat, 1744. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
17294.

5 000 HUF
Szalay Attila: Az Angyali Doktorral a II. Vatikánisták pestise ellen. Bp., 2009. Szerzői. Kiadói papírkötésben DEDIKÁLT példány, hosszú szöveggel.
17295.

2 000 HUF
Müller Lajos: Aszkétika és misztika. I. köt. Aszkétika. Bp., 1940., Korda Rt. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17296.

3 000 HUF
Alzog János: A patrologia kézikönyve vagy a régibb keresztény irodalom története. Első rész. A harmadik átdolgozott és bővített kiadás nyomán fordította a csanádi növendék papság magyar gyakorló iskolája. Munkálatok. Kiadja a Csanádi Növendék Papság Magyar Gyakorló Iskolája. Tizenharmadik folyam. Temesvár, 1880, Csanádi Egyházmegye Könyvsajtóján, 8 sztl. lev. + 288 p. Csak I. kötet. Sérült, hiányos, félvászon-kötésben, kissé foltos megviselt állapotban.
17297.

1 000 HUF
14
Gérard Mura: Bischofweihen durch Erzbischof Lefebvre. Zaitzkofen, 1992. 163p. Kiadói papírkötésben
17298.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF