Maps

Number of items: 118

1987-1991 4 db Borsod-Abaúj-Zemplén megye topográfiai térkép (Tállya, Szerencs, Erdőbénye), egymással érintkezők, 1 : 10.000, 70x60 cm körül
14038.

1 200 HUF
1988 2 db Magyar Néphadsereg katonai térkép: Pilisvörösvár, Páty, 1 : 25.000, HM Térképészeti Közhasznú Társaság bélyegzővel, feltekerve, 47x47 cm
14039.

3 000 HUF
1993 FAO World Soil Resources map / A Föld talajkészlete, talajgazdálkodási világtérkép, 1 : 25.000.000, többnyelvű, hajtott, feltekerve, 104x84 cm
14040.

4 000 HUF
1942 Ruténföld gazdasággeológiai térképe. Összeáll.: Dr. Lóczy Lajos. M. kir. honvéd térképészeti intézet, 61,5x53 cm
14041.

1 200 HUF
1981-1983 Mexikó, 2 db földtani térkép, kísérőfüzettel, spanyol nyelven, kiadói papírmappában, 1 : 100.000 / Carta geologica de Mexico / Geological map of Mexico, 2 maps with accompanying booklets
14042.

1 200 HUF
cca 1910 Szolnok környékének katonai térképe 64x46 cm
14043.

2 000 HUF
9
cca 1910 Komárom környékének katonai térképe 64x46 cm
14044.

2 000 HUF
cca 1910 Balaton és környékének turista térképe. Schubert Ignác. Kartonra kasírozva 68x59 cm Kissé megviselt
14045.

6 000 HUF
1928 Andrees allgemeiner Handatlas in 228 Haupt- und 211 Nebenkarten. Herausgegeben von Dr. Ernst Ambrosius. Bielefeld-Leipzig, 1928, Velhagen & Klasing. Nyolcadik kiadás. Rengeteg színes térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval és gerinccel.
14046.

4 000 HUF
cca 1900-1910 London térkép, földalatti és omnibusz vonalakkal, Woerls Reisehandbücher, kisebb szakadásokkal, üvegezett fakeretben, 42,5x52,5 cm
14047.

cca 1900-1910 London térkép, földalatti és omnibusz vonalakkal, Woerl's Reisehandbücher, kisebb szakadásokkal, üvegezett fakeretben, 42,5x52,5 cm

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF