14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Octavian Sassu Ducsoara (1943-): Erdélyi táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén román nyelven feliratozott. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm / Octavian Sassu Ducsoara (1943-), Roamian painter: Transylvanian landscape. Watercolour on paper. Signed lower right. With dscrption on the reverse in Romaina. Framed. 38,5x28 cm