40 000 HUF
N. Gál János: Ébredések. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.)