5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Bodnár Imre (1959-): Folyóparti vadászat, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. I/XV. 24,5×39 cm. Üvegezett fakeretben.