10544.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, szovjet (orosz?) festő: Várrészlet bástyával (Nyizsni?). Olaj, karton, hátoldalán feliratozott és bélyegzővel, fakeretben, 60x40 cm / soviet (russian?) painter, oil on board, signed, framed