10765.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva, Bar...?), XX. sz. eleje: Pipázó portréja. Olaj, karton, kissé sérült, 30x23 cm. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben.