10754.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE