10614.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
100 HUF
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.