10661.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Ibos (?) Károly jelzéssel, XX. sz. közepe: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.