10612.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm