10868.
427. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): 25 db klf. ex libris és kisgrafika, klf. technika, papír, többségében jelzett a grafikán, 4 db papírra kasírozva, helyenként kissé sérült, vegyes méretben