4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Anya gyermekével (Ce de dieu!), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20,5x16 cm