Engravings

Number of items: 55

10937.

900 HUF
2,43
2,65
10938.

1 200 HUF
10939.

1 200 HUF
10940.

900 HUF
2,43
2,65
Bocskay István szabadságharcza 1606-ban. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 1910 körül. Bilkei Dezső és Radovánovics János, Debrecen, kiadása. Globus Műintézet, Bp. Foltos. Üvegezett fakeretben, 45×61,5 cm
10941.

6 000 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883): A zsámbéki templom / Ruine der Kirche zu Zsambek, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, 15×18,5 cm
10942.

2 000 HUF
Anya gyermekével (Ce de dieu!), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20,5x16 cm
10943.

4 600 HUF
12,43
13,53
La Toilette (divatos hölgy), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 28x21 cm
10944.

2 800 HUF
7,57
8,24
Misebor (humoros jelenet), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, korabeli paszpartuban. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21x15 cm
10945.

4 600 HUF
12,43
13,53
cca 1800-1890 17 db metszet, klf. technikák, papír, klf. méretekben, néhány foltos. Érdekes, átnézásre érdemes.
10946.

3 000 HUF
cca 1850 Szász-Sebes Ludwig Rohbock (1820-1883): acélmetszete, papír, apró szakadással, üvegezett keretben/ Engraving 14x18 cm
10947.

3 000 HUF
Borászati szerszámok, borkészítés 2 db rézmetszet XVIII. sz. 19x16 cm
10948.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF