19215. 427. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
1 600 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőcsipesz, jelzett, karcolásokkal, 5,2×0,4 cm, nettó: 4,4 g
Photo of the item taken by : karap_norbert