Books: Travelling, Local History Number of items: 170
2704108
15085
427
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tschürtz Nándor: A soproni evangélikus temetők története és síremlékei. Sopron, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2729250
15086
427
Other collectibles
Tabán. A lebontott romantika. Zórád Ernő képmellékletei. A kötet képanyagát Zórád Ernő, szöveges részét Fazakas István állította össze. Bp., 2002, Fekete Sas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2729437
15087
427
Other collectibles
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2578071
15088
427
Other collectibles
1 200 HUF
2729080
15089
427
Other collectibles
Faragó Ferenc: Kide egészségügyi helyzete. Kolozsvár, 1944. Minerva. Kiadói papírkötésben. 58p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2729176
15090
427
Other collectibles
Reguly Antal Palócföldön 1857. Bp., 2019. Honismereti Szövetség. 80p. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2727555
15091
427
Other collectibles
1 000 HUF
2725608
15092
427
Other collectibles
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, koszos, sérült borítóval és gerinccel.
1 400 HUF
2498302
15093
427
Other collectibles
Oppel, Karl.: Egypten, pyramidernas land. Stockholm, Frans Svanström. 320p. + 1 t. Sérült kiadói félbőr kötésben
1 400 HUF
2704112
15094
427
Other collectibles
Czellár Katalin: Sopron. Bp., 1982, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kopott.
1 000 HUF
2734463
15095
427
Other collectibles
A Duna Passautól a Fekete tengerig. Bp., 1914, Első Cs. és Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság, Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 200 HUF
2733370
15096
427
Other collectibles
Ijjas Antal: Az óceánrepülő. Bp., 1938. Központi Sajtóvállalat. Sérült kiadói papírborítóval
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035