https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 170
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2724983
15049
427
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kis (Pestszentlőrinci) Almanach 1902. Szerk: Burger Ferenc. 40p. Tűzve, kiadói papírkötésben
Starting price:
2 000 HUF
2623736
15050
427
0
3200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szabó László: A jász etnikai csoport. (A jász etnikum és a jászsági műveltségi egység néprajza). Kandidátusi értekezés. Szolnok, 1979, (Szolnoki Nyomda), 183+(1) p. + XXIX t. + (1) p. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2704537
15051
427
0
4600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szilárdfy-Tüskés-Knapp: Barokk kori kisgrafikai ábrázolások magyarországi búcsújáróhelyekről. 1987, Budapest Egyetemi Könyvtár. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
2709461
15052
427
0
4600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Franz Hauleitner: Dolomitok 1. Gader-völgy - Sexteni-, Pragsi-Dolomitok - Cortina d'Ampezzo környéke. Rother Túrakalauz. Bp., 2011, Freytag & Berndt, 208 p. Színes fotókkal, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány helyen tollas aláhúzásokkal.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
2672128
15053
427
0
3200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2687646
15054
427
0
3400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Piranomonte, Marina: The Baths of Caracalla. Soprintendenza Archeologica di Roma. Róma, 2002, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
2705189
15055
427
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Fogarasi Sámuel: Marosvásárhely és Göttinga. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Starting price:
2 600 HUF
2709532
15056
427
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. Megjelent 2000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2726626
15057
427
0
4000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1941 Budapesti Szemle 5 száma Szerk.: Voinovich Géza.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2732683
15058
427
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2727283
15059
427
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szigethy Gábor: Utazás Velencében. 1965-1990. Bp., 2013, Litea Könyvszalon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2733526
15060
427
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Polónyi Nóra: Budapest szerepe a román szellemi életben. Bp., 1943, Magyar Külügyi Társaság Balkán-Bizottsága. Kiadói papírkötés, szakadással.
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment