Books: Technics

Number of items: 16

17192.

5 000 HUF
1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
17193.

4 000 HUF
17194.

4 000 HUF
Hans-Rüdiger Etzold: Így csináld! Fiat Bravo/Brava - Ápolás, karbantartás, javítás, autóvillamosság. Bp., (1995), SIMÜFO. Számos fekete-fehér ábrával. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
17195.

2 800 HUF
7,57
8,24
17196.

1 600 HUF
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
17197.

2 000 HUF
Zathureczky Miklós: A Zathureczky és Dávid ikercsaládok története. 1200-1941. Bp., én., Jövő-ny., 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, hiányzó táblákkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
17198.

2 000 HUF
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., é.n., HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tollas bejegyzésekkel.  A Hajdúhadházon működő Enyedi fotográfus bélyegző-lenyomatával, illetőleg tollal tett autográf bejegyzéseivel. A fotós Szakács Margit Fényképészek és fényképészműtermek Magyarországon (1840-1945) című monográfiájában nem szerepel!
17199.

2 000 HUF
9
2 db mozi- / filmtechnika témájú könyv: Brückner János: Vetítéstechnika. (Kézirat). Bp., 1959, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 261 p. Átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel, ázásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban. + Hangosfilmtechnika. Összeáll.: Kemenes Frigyes. Mozi Üzemvezetői és Gépkezelői Szaktanfolyam. Bp., 1970, (Földes Ferenc), 75 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17200.

1 800 HUF
Rudabánya ércbányászata. Szerk.: Pántó Endre, Pantó Gábor, Podányi Tibor, Moser Károly. Bp., 1957., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.
17201.

2 000 HUF
AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. Herausgegeben von der Allgemeinen Elektricitäts-Gesellschaft. Essen, 1953, W. Girardet, 691+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17202.

1 000 HUF
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon kötés, törött kötéstábla, kopottas állapotban.
17203.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF