3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hermann, Michael Kajetan: Kürzere Kanzelvorträge auf alle Sonntage ines ganzen Jahrs zum Gebrauch für die Seelsorger, besonderes auf dem Lande. Erster Theil. Prag (Prága), 1801, Caspar Widtmann, 360 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, egy lapon (szöveget nem érintő) sarokhiánnyal.