Number of items: 398

17320.

8 000 HUF
The Beatles illustrated lyrics. Edited by Alan Aldridge. New York, 1970., A Seymour Lawrence Book Delacorte Press. Angol nyelven. 2nd Impression. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17321.

5 000 HUF
The Beatles illustrated lyrics 2. Edited by Alan Aldridge. New York, 1971., A Seymour Lawrence Book Delacorte Press. Angol nyelven. First American Edition. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17322.

5 000 HUF
Barry Miles: Paul McCartney - Many Years From Now. London, 1998, Vintage. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17323.

2 600 HUF
7,03
7,65
George Harrison: I, Me, Mine. London, 2004, Phoenix. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17324.

2 600 HUF
7,03
7,65
Albert Goldmann: The lives of John Lennon. New York, é.n. Bantam. Kiadói papírkötésben, kissé kopott 877p.
17325.

2 000 HUF
Woodstock. Three days that rocked the world. Edited by Mike Evans and Paul Kingsbury. Forword by Martin Scorsese. 50th anninversary edition. New York,2019,Sterling. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17326.

5 000 HUF
Daniel Bukszpan: Woodstock. 50 years of peace and music. Foreword by Melanie. Principal photography by Amalie R. Rothschild. Watertown, 2019., Imagine! Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17327.

5 000 HUF
Dylan Jones: Jim Morrison: Dark star. New York, 1991, Viking Studio Books. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17328.

5 000 HUF
Chuck Crisafulli: Moonlight Drive. The Stories Behind Every Doors Song. Miami Springs, 1995, MBS. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17329.

2 600 HUF
7,03
7,65
Allen Ginsberg: Journals. Early fifties. Early sixties. Edited by Gordon Ball. New York,1978,Grove Press. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17330.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dennis McNally: Desolate Angel. Jack Kerouac, the Beat Generation, and America. New York, 1979., Random House. Első kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17331.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF