12553. 427. Closed Online auction Vintage wines, drinks
900 HUF
0 HUF
198? Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével (az évszám fele lekopott, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert