11807. 427. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
18 000 HUF
0 HUF
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Napozó akt. Festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 17,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert