Posters

Number of items: 97

Beszélő köntös 1942. - Az első részben színes magyar film. R.: Radványi Géza Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), Bp. Grund  Jávor Pál, Tasnádi, Csortos, Vaszary, Bilicsi szereplésével. Litográfia, papír. Békés grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Oldalán beszakadásokkal. 31x97 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages
14925.

50 000 HUF
135,14
147,06
10
Afrikai vőlegény 1944 R.: Balogh István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), Latabár, Vaszary, Hidvégi Pataki szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Kárpát film. Oldalán apró beszakadásokkal.29x92 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with minor damages
14926.

50 000 HUF
135,14
147,06
Hazafelé. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Fedák Sári, Csortos Varszary, Bilicsi szereplésével. . Litográfia, papír. Kellner Márkus grafikája, jelzett a litográfián. Bp. Délibáb film. Oldalán beszakadásokkal. . 95×33 cm. / Vintage rare Hungarian poster lithograph on paper, with damages
14927.

50 000 HUF
135,14
147,06
Száz férfi és egy kislány, 1937. (One hundred men and a girl). Art deco moziplakát (filmplakát, rácsplakát. Deanna Durbin és mások szereplésével. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián (Nemes László?). Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Universal Pictures. Széleinél kissé sérült, hajtásnyomokkal,. 95×31,5 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (One hundred men and a girl) starring Deanna Durbin, lithograph on paper, with smaller damages. 95×31,5 cm.
14928.

80 000 HUF
216,22
235,29
14929.

80 000 HUF
216,22
235,29
14930.

15 000 HUF
40,54
44,12
14931.

19 000 HUF
51,35
55,88
14932.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kemény György (1936-): Andy Warhol nyomatok. Műcsarnok, 1991. Plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, feltekerve, 83x58 cm/ Budapest, Andy Warhol exhibition poster, serigraphy (screenprint), rolled up, 83x58 cm.
14933.

18 000 HUF
48,65
52,94
14934.

18 000 HUF
48,65
52,94
14935.

12 000 HUF
32,43
35,29
14936.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF