13870.
427. Closed Online auction
Maps
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1900-1910 A. L. Hickmann: Geografisch-statistischer Taschen-Atlas. Wien,é.n.,G. Freytag & Brendt. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.