Glass-objects

Number of items: 102

Kristály boros készlet (jelzett: Bohemia Crystal 24% PbO) ólomkristály, bonbonierrel, szép állapotban. m: 12-30 cm
11394.

12 000 HUF
30,77
31,58
11395.

28 000 HUF
71,79
73,68
Cseh retró üveg váza, kopásokkal, m: 28 cm
11396.

12 000 HUF
30,77
31,58
Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
11397.

5 000 HUF
12,82
13,16
Antik uránüveg váza, fújt, alja lapra csiszolt, szép állapotban. m: 14, d: 11 cm
11398.

10 000 HUF
25,64
26,32
Zwack üveg kiöntő dugóval, jelzett: J. Zwack & Co. Budapest, Hungary, m: 21 cm
11399.

3 000 HUF
7,69
7,89
13
XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest 1938 emlékpohár, matricás, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11400.

8 000 HUF
20,51
21,05
Dúsan csiszolt ólomkristály likőrös palack, dugóval, apró csorbával, m: 41 cm
11401.

8 000 HUF
20,51
21,05
Nahariya glass, by Andreas Meyer: Életfás, pávás dísz tányér. Kézzel készült üveg. Jelzett. Hibátlan, d: 32 cm
11402.

8 000 HUF
20,51
21,05
Üveg kiöntő, sérült üveg dugóval. Szakított, kézzel festett, m: 42 cm
11403.

4 400 HUF
11,28
11,58
Muránói csiga figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm
11404.

2 000 HUF
5,13
5,26
Muránói cica figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8 cm
11405.

2 000 HUF
5,13
5,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 426:
Viewing: from 19 September to 22 September
Payment deadline is 7 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.