11305. 426. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras