11308. 426. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
6 db vegyes porcelán és kerámia tányér, közte Zsolnay, Gránit, Wedgewood. Jelzettek, vegyes állapotban, kopásnyomokkal, d: 12 - 18 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert