5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Pituk József Viktórián (1906-1991): Segítség. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/100), lapszéli apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 29×39 cm