10261. 426. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 18,5x26,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert